public relations

Agencja public relations Wrocław

Jak dotrzeć do szerokiego grona klientów? Wypromować zupełnie nową markę lub nadać rozgłos istniejącej? A przy tym wspomóc sprzedaż produktów lub usług?

Odpowiedź: public relations. To skuteczny sposób na promocję Państwa firmy. Podpowiemy , w jakim kierunku powinny rozwijać się Państwa usługi oraz firma, a także pokażemy, jak zakomunikować to otoczeniu.

audyt wizerunkowy firmy

• przeprowadzimy audyt wizerunkowy firmy, w trakcie którego dokładnie zbadamy, jak Państwa firma jest postrzegana przez otoczenie, jakie były jej dotychczasowe sposoby komunikacji, a następnie ustalimy Państwa grupę docelową, a także przeanalizujemy działania konkurencji. Na podstawie audytu przedstawimy ofertę dla Państwa organizacji oraz koszty jej realizacji.

strategia public relations

• na podstawie przeprowadzonego wcześniej audytu wizerunkowego stworzymy szczegółowy plan działań PR-owych dostosowany do Państwa założeń i celów, który pozytywnie wpłynie na marketing Państwa firmy, a także realizujący go harmonogram. W strategii określimy kanały komunikacji, charakter treści, narzędzia oraz wskaźniki pomiaru efektywności działań agencji. Weźmiemy również pod uwagę optymalizację działań.

budowanie mediów prasowych i internetowych

• nasza agencja zbuduje dla Państwa dedykowaną bazę mediów prasowych oraz internetowych. Przygotujemy listę tytułów magazynów drukowanych oraz portali internetowych. Ich specyfikę dostosujemy do Państwa branży, grupy docelowej a także do tematu informacji prasowej, jaką będą Państwo chcieli umieścić w mediach,

przygotowanie informacji prasowych

• przygotujemy wartościową i atrakcyjną merytorycznie informację prasową na wspólnie z Państwem ustalony temat oraz w porozumieniu z działem marketingu w Państwa firmie. Może to być na przykład materiał poradnikowy wsparty wypowiedzią eksperta, komunikat dotyczący tego, co się dzieje w Państwa firmie czy materiał dotyczący Państwa produktów lub usług

wysyłka informacji prasowych

• przygotowane wcześniej materiały wraz odpowiednio przygotowanymi zdjęciami lub materiałami graficznymi czy video wyślemy do wcześniej wytypowanych mediów oraz do konkretnych dziennikarzy, a także zadbamy o właściwe zainteresowanie tymi materiałami. Praca naszej agencji zwiększy szanse na publikację tych materiałów w mediach internetowych lub drukowanych, a także w odpowiednich mediach społecznościowych

media relations - relacje z mediami

• wiemy, jak ważny jest Państwa czas. Dlatego w Państwa imieniu odpowiemy na wszystkie pytania ze strony dziennikarzy, zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Dbając o dobry marketing Państwa firmy, możemy spotkać się z dziennikarzem również osobiście, aby ustalić szczegóły współpracy i prowadzonej kampanii public relations . Udzielimy im wszelkich niezbędnych informacji, stale dbając o jak najlepszy wizerunek Państwa firmy.

prowadzenie biura prasowego

• nasza agencja chętnie poprowadzi także biuro prasowe Państwa firmy. Jeśli będzie taka potrzeba przygotujemy dodatkowe treści promocyjne i wypowiedzi Państwa ekspertów dostosowane do zapytań dziennikarzy oraz wpisujące się w przygotowane wcześniej strategie oraz mające na celu promowanie Państwa usług oraz produktów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to skonsultujemy je wcześniej z działem marketingu Państwa firmy.

monitoring mediów

• na bieżąco będziemy monitorować postępy w publikacjach w mediach na temat Państwa firmy, zarówno w zakresie tych drukowanych, jak i internetowych, jak i social media. Zadbamy o to, aby publikacje jak najlepiej wpływały na wizerunek Państwa firmy. Pod koniec każdego miesiąca współpracy wszystkie artykuły znajdą Państwo w specjalnie przygotowanym raporcie.

zewnętrzny employer branding

• pomożemy stworzyć Państwu wizerunek atrakcyjnego pracodawcy na rynku pracy. Sprawimy, że Państwa firma wyróżni się na tle konkurencji, dzięki czemu przyciągną Państwo specjalistów w odpowiednich dziedzinach, a rekrutacja stanie się prawdziwą przyjemnością. Rozpoczniemy od analizy komunikatów kierowanych do potencjalnych kandydatów. Przygotujemy odpowiednie teksty na stronę internetową Państwa marki oraz treści do kanałów w social media, a także zweryfikujemy prowadzone kampanie employer brandingowe.

PR wewnętrzny

• wiemy, że dobry PR wewnątrz przedsiębiorstwa to podstawa dobrej komunikacji i zarządzania organizacją składającą się z ludzi. Dobra komunikacja przekłada się na atmosferę w firmie, zadowolenie pracowników i ich efektywność. Nasza agencja pomoże usprawnić komunikację wewnątrz organizacji, wykorzystując pakiet odpowiednich narzędzi, takich jak eventy, konkursy firmowe czy biuletyny pracownicze.

Serce naszej agencji PR bije we Wrocławiu, ale prowadzimy działania na terenie całego kraju, także zagranicą. Jesteśmy mobilni, dlatego chętnie spotkamy się Państwem w dowolnym miejscu. Już od 2012 roku realizujemy kampanie w zakresie PR na najwyższym poziomie. Pomagamy w budowaniu wizerunku nowych marek, jak również klientom o ugruntowanej pozycji na rynku. Bardzo chętnie wesprzemy marketing i działania w mediach społecznościowych także Państwa marki.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pakietami usług , w których znajdziecie Państwo bardziej kompleksowe zestawienia działań dla wymagających.